Sklep numizmatyczny Arkadia prowadzi stacjonarny skup monet w Katowicach. Zapraszamy klientów z całej Polski – przygotowaliśmy ofertę online obejmującą między innymi banknoty, monety kolekcjonerskie i obiegowe, a także papiery wartościowe, które mogą Państwo nabyć wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Pojedyncze egzemplarze i kolekcje numizmatyczne
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór najpopularniejszych w numizmatyce banknotów, w tym polskich i amerykańskich.

Proponujemy złote i srebrne monety obiegowe służące aktualnie lub w przeszłości jako środek płatniczy za towary i usługi, a także monety okolicznościowe, które upamiętniają ważne wydarzenia i postaci historyczne. W naszym sklepie dostępne są monety kolekcjonerskie, w tym monety kolekcjonerskie z Europy oraz monety polskie, wybijane po 1945 roku. Oferujemy także zestawy monet, medale i repliki.

Dysponujemy papierami wartościowymi z Polski, USA i innych krajów oraz akcesoriami obejmującymi albumy, klasery na monety i banknoty, kapsle i pudełka na monety. Oferujemy też literaturę numizmatyczną pozwalającą zaczerpnąć informacji na wybrany temat, na przykład związany z notowaniami aukcyjnymi lub portretami na monetach i banknotach polskich.

Wyświetlenia: 59793   Przejścia na stronę www: 1719  
Adres:
ul. Batorego 8, 40-061 Katowice
Telefon:
+48 32 251 16 43