Witamy na stronie rodzinnej hodowli owczarków niemieckich Wolfzilla we Wrocławiu. Poznaj nas bliżej, sprawdź jakie oferujemy szczeniaki. Zapraszamy!

Jesteśmy małą, domową hodowlą owczarków niemieckich. Nasze psy są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Spędzamy z nimi każdą wolną chwilę, poświęcając wiele wysiłku i uwagi w prawidłowe ułożenie relacji człowiek – pies.

Proces socjalizacji zaczynamy już od pierwszych dni życia szczeniaka – przyzwyczajamy do różnych sytuacji, które mogą zdarzyć się w domu lub na dworze. Dbamy o okresowe szczepienia i odrobaczanie. Karmimy nasze psy wysokojakościową karmą Orijen i Royal Canin.

Z naszymi psami uczestniczymy w szkoleniach z zakresu BH (pies towarzysz), IPO (pies obronny i praca węchowa). Szkolenia, dla psa pracującego jakim jest owczarek niemiecki, to podstawa dobrego samopoczucia – nasze psy się nie nudzą i nie siedzą w klatkach.

Psy użyte w hodowli mają wymagane prześwietlania w kierunku dysplazji oraz potwierdzone DNA.

Zawsze chętnie służymy radą nowym nabywcom owczarka niemieckiego, w zakresie żywienia, szkolenia czy przygotowania psa do wystawy.

Wyświetlenia: 173   Przejścia na stronę www: 0  
Adres:
ul. Inflancka 4, 51-354 Wrocław
Telefon:
+48 608 043 595