Kompleksowa opieka lekarsko-weterynaryjna dla zwierząt w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy pełną diagnostykę, leczenie internistyczne oraz chirurgiczne.

Potrzebują nas Państwa podopieczni i dla nich powstała nasza lecznica. Gdy rosną i gdy się zestarzeją, gdy zachorują lub ulegną wypadkowi niesiemy im pomoc, bo o przyjaciół należy dbać najlepiej jak to tylko możliwe.

Zapewniamy kompleksową opiekę lekarsko- weterynaryjną zwierzętom towarzyszącym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy pełną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej.

Wykonujemy niezbędne badania diagnostyczne. Nieustannie szkolimy się i poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i warsztatach. W ramach konsultacji lekarskich współpracujemy z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi ( m.in. współpraca z ośrodkami wykonującymi badania metodą rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej). Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci i ich opiekunowie kojarzyli wizyty w naszej Lecznicy z fachową pomocą oraz przyjazną, życzliwą atmosferą. Serdecznie zapraszamy.

Wyświetlenia: 23953   Przejścia na stronę www: 1485  
Adres:
ul. Modrakowa 65, 85-864 Bydgoszcz
Telefon:
+48 52 361-10-53