zooplus - Twój zoologiczny sklep internetowy: karma i akcesoria dla zwierząt. Ponad 8.000 renomowanych produktów dla zwierząt. Karma i akcesoria dla zwierząt, jak np. Karma dla psów, karma dla kotów, drapak, obroża, akcesoria dla psów, akcesoria dla kotów i wiele więcej...

Sklep zoologiczny zooplus został założony w 1999 roku w Niemczech, z tą wizją, żeby służyć miłośnikom i opiekunom zwierząt jako godna zaufania i praktyczna platforma internetowa z karmą i akcesoriami dla zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów w korzystnej cenie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i wybierz u nas idealne produkty dla swojego pupila. Niezależnie od tego, czy opiekujesz się psem, kotem, kanarkiem, papużką falistą, królikiem czy rybkami, w sklepie zoologicznym zooplus znajdziesz wysokiej jakości karmę dla swoich podopiecznych oraz odpowiednie dla nich akcesoria.

W naszym internetowym sklepie dla zwierząt od 99 zł standardowa dostawa jest gratis!
W zooplus możesz kupować tanio! Dysponujemy szerokim asortymentem tanich karm dla psa i kota.
Codziennie robimy co w naszej mocy, by poprawić jakość naszych usług i wyjść na przeciw wszystkim potrzebom naszych klientów.

Wyświetlenia: 4309771   Przejścia na stronę www: 1201  
Adres:
Sonnenstraße 15, D-80331 München Germany
Telefon:
+48 22 116 86 90