Celem strony Hodowla Ryb Akwariowych jest propagowanie akwarystyki oraz prezentacja mojej hodowli. Zapraszam strona cały czas się rozwija.

Nazywam się Robert Dreszer. Akwarystyką zajmuję się od 1979 roku. Na początku było to malutkie akwarium z Gupikami(Poecilia Reticulata). Z czasem akwariów przybywało i rosły. :) Kiedy w roku 1988 miałem ich już tyle, że w domu zaczęło robić się ciasno, postanowiłem zalegalizować działalność i otworzyłem firmę.Otworzyłem sklep zoologiczny, a hodowlę przeniosłem na zaplecze. Przez te wszystkie lata rozmnażałem już tyle gatunków, że samemu już czasami mi się myli, czy tę rybę rozmnażałem, czy tylko o tym czytałem. :)) To oczywiście żart. A tak poważnie od wspomnianego już Gupika po Neona Innesa. Jednak najbardziej ukochałem sobie pielęgnice i zbrojniki.

Po pewnym czasie na zapleczu sklepu też już zaczęło brakować miejsca. Postanowiłem wynająć osobne pomieszczenia na hodowlę, a co za tym idzie powiększyć ją i zająć się tylko hodowlą. To nie znaczy, że zlikwidowałem sklep. Hodowla w tych pomieszczeniach osiągnęła rozmiar 10000 litrów.

Wyświetlenia: 1074   Przejścia na stronę www: 1  
Adres:
Stary Białcz 21, 64-030 Śmigiel